Büyükelçi, Adıyaman Gölbaşı Belediye Başkan Yıldırım’ı Ziyareti

AB (Avrupa Birliği) Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Christian Berger , Adıyaman Gölbaşı Belediye Başkanı İskender Yıldırım’a Nezaket Ziyaretinde Bulundu.

CHP’li Adıyaman Gölbaşı Belediye Başkanı İskender Yıldırım’ın davetlisi olarak Gölbaşı’nı ziyaret eden Büyükelçi Berger, ilçe halkının göstermiş olduğu misafirperverliğinden mutlu olduğunu ifade etti.Büyükelçi Christian Berger, “Adıyaman Üniversitesinde düzenlenen AB-Türkiye Gençlik Forumunda, Dijital Çağda Medya Okur Yazarlığı başlığı ile gençlerle bir araya geldik. Gölbaşı Belediye Başkanı İskender Yıldırım’ın daveti üzerine ilçeye geldik, bu sıcak ve güzel karşılama için tüm Gölbaşı halkına teşekkür ediyorum.”1 dedi.

CHP’li Adıyaman Gölbaşı Belediye Başkanı İskender Yıldırım ise “Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Christian Berger’e davetimizi kabul edip ilçemizi ziyaret etti. İlçemizi ziyaret ederek bizleri onurlandırdığı için teşekkür ediyorum. Sayın Berger, İlçemizi ziyaret eden ilk büyükelçi oldu. Sayın büyükelçiye projelerimizi ve çalışmalarımızı anlatma fırsatı bulduk. Ziyaret sırasında bizleri yalnız bırakmayan ve tüm içtenliği ile misafirperverliğini gösteren değerli Gölbaşılı aileme de ayrıca teşekkür etmek istiyorum”2 dedi.


Kaynak: 1

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.